KONST / Litografier / Litografi 14193115

nr 1419 3115

Ib Spang Olsen

(1921-2012), Danmark

Litografi, Signerad, numrerad 28/91. Bildmått: 34x25cm, yttermått inklusive ram: 45c32cm

Ib Spang Olsen dansk illustratör och författare född 1921, död 2012.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 20 september 2021
kl 20:36:24

19/9 19:05:43 1      Vinnande bud

Ib Spang Olsen

Läs mer om Ib Spang Olsen